Regulamin Szkoły Pływania Swim Victory

1. Korzystający zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania Regulaminu Pływalni i Regulaminu Szkoły Pływania Swim Victory

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

1. Czas trwania zajęć wynosi 45 min. 1 godz. Lub 1 godz. 30 min. w zależności od grupy w jakiej uczestnik odbywa szkolenie.

2. Uczestnicy kursu zobowiązani są do punktualnego przyjścia na zajęcia. Należy być 3 – 5 min przed zajęciami.

3. Rodzice po przebraniu dziecka, przyprowadzają je na miejsce zbiórki na płycie pływalni i przekazują trenerowi, a następnie odbierają po zajęciach od trenera..

5. Każdy uczestnik kursu musi posiadać własny strój kąpielowy, klapki, ręcznik i czepek.

6. Lekcje odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

7. W przypadku nieobecności uczestnika, istnieje możliwość odrobienia zajęć w innej grupie po wcześniejszym ustaleniu z trenerem.

8. Szkoła Pływania Swim Victory nie zwraca kosztów w przypadku gdy uczestnik po opłacie danego karnetu zrezygnuje z kursu przed jego końcem.

9.Opłata za zajęcia może odbywać przed lub po zakończeniu zajęć oraz w systemie miesięcznym.

10.Zajęcia indywidualne odbywają się w dniach i godzinach ustalonych wspólnie z uczestnikiem i trenerem.

11.Długość i liczba zajęć jest ustalana z trenerem, przed rozpoczęciem pierwszego treningu indywidualnego.

12.Każdy uczestnik zajęć indywidualnych powinien przyjść 2-3 min przed rozpoczęciem treningu w umówione wcześniej miejsce na płycie basenu.

13.W przypadku nieobecności uczestnika, możliwe jest “odrobienie” zajęć w formie:

-jednorazowego dołączenia do zajęć grupowych po ustaleniu terminu i grupy z trenerem.
-“odrobienia” zajęć w formie treningu indywidualnego, jeśli instruktor/trener znajdzie wolne miejsce w swoim grafiku zajęć

-zajęcia można odrabiać tylko i wyłącznie w miesiącu w którym nastąpiła nieobecność (w przypadku, gdzie nieobecność nastąpiła pod koniec miesiąca, uczestnik ma możliwość “odrobienia” zajęć w kolejnym miesiącu)

-jeśli uczestnik nie “odrobi” zajęć w przeciągu miesiąca od nieobecności, trening ten przepada.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sytuacji niezrealizowanych zajęć z przyczyn technicznych (np. awaria urządzeń na basenie, event na pływalni), Szkoła Pływania Swim Victory nie przewiduje odrabiania zajęć w innym terminie ani zwrotów poniesionych wcześniej kosztów.

2. Szkoła Pływania Swim Victory zastrzega sobie prawo do łączenia grup, zmian godzin, zmianę miejsca zajęć oraz zmian cennika zajęć z przyczyn od niej niezależnych.

3. Szkoła Pływania Swim Victory  nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione mienie na pływalni i w szatni.

4. Szkoła Pływania Swim Victory  zapewnia uczestnikom zajęć wykwalifikowaną kadrę trenersko-instruktorską.

5. Szkoła Pływania Swim Victory bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo każdego uczestnika wyłącznie podczas trwania jego zajęć. Poza czasem trwania zajęć za dzieci pozostające na hali basenowej lub w szatni odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie.